WhatsApp: +90 541 480 83 88

Açık Bakır Ocakbaşı

Anadolu’nun gözde yemeklerinden biri olan kebap ve mangal günümüzün en popüler yemeklerinden biridir. Kebapçılar ve ızgaracılar bu leziz yemeği hazırlamak için özel tasarımlı açık bakır ocak başı tasarımlarını kullanıyor.

Açık Bakır Ocak Başı Nedir?

Pratik kullanım özelliğine sahip bu tasarımın özellikleri şu şekildedir:


  1. Kalabalık müşteriler için toplu kebap ve ızgara et pişirme işlemini açık bakır ocak başı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Büyük restoranlar ve ızgaracılar için profesyonel bir tasarımdır.
  2. Pişirme işlemi esnasında meydana gelen duman açık bakır ocak başı tasarımının üst kısmındaki bacadan binanın baca sistemine ulaşmaktadır. Üst kısmın geniş olması nedeniyle duman tahliyesi kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.
  3. Paslanmaz bakır özelliğine sahip açık bakır ocak başı ürünü estetik görünümü ile işletmelerin görsel özelliğini mükemmel hale getirmektedir.
  4. Izgara bölümünün izolasyon özelliğine sahip olması nedeniyle açık bakır ocak başı pişirme esnasında çevreye her hangi bir zarar verilmemektedir. Tabanda bulunan ateş tuğlası ızgaranın pişirme fonksiyonunun daha iyi bir noktaya getirmektedir.
  5. Tasarımın üst kısmına istediğiniz logo ve resim uygulanabilir. Açık bakır ocak başı bu özelliği sayesinde firmanızın reklamını gerçekleştirmektedir.


Profesyonel ızgara ve kebap işi yapan bütün firmalar açık bakır ocak başı tasarımlarıyla toplu şekilde kebap ve ızgara pişirme işini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir.

Açık Bakır Ocak Başı Nasıl Yapılır?

Kebabın ve etin pişirilmesinde önemli rol oynayan açık bakır ocak başı özel üretimdir. Boyutları kişiye özel tasarlanabilmektedir. Açık bakır ocak başı ekibimiz istediğiniz ölçülerde bakır ocak imalatı yapabildiği gibi 80, 100, 120, 150, 200 cm boyutlarında standart ocak üretimi yapmaktadır.

Ocakların üst kısmında buluna baca sistemi, alt kısımdan yükselen dumanı baca sistemine aktarmaktadır. Açık bakır ocak başı dış kısmına istenilen logo, yazı veya resim eklenebilir. Açık bakır ocak başı tasarımı için desen çalışması isterseniz kişiye özel desen çalışmalarını sanatkar personelimiz özenle gerçekleştirmektedir. Açık bakır ocak başı tasarımının alt kısmındaki ocak kısmı izolasyonlu çift saçtır ve iç kısmı ise ateş tuğla ile kaplıdır.

Ürünümüz bu yönüyle çok güvenlidir. Kebap ve et pişirmek için özel üretilen açık bakır ocak başı ürünümüz kısa sürede üretilip adrese teslim edilmektedir.

Bakırın kendine özgü şık ve estetik özelliğini sanatsal çizgilerle buluşturan ekibimiz müşteri isteğine uygun şekilde üretim yapmaktadır. Kapalı ızgara, kapalı mangal, camlı mangal, köfte ocağı, tezgahlı ocak başı modellerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Elemanlarımız istediğiniz ebatlarda kısa sürede üretim gerçekleştirmektedir. Açık bakır ocak başı ürünlerimizde en iyi malzemeyi ve en kaliteli işçiliği sunuyoruz.

Açık Bakır Ocak Başı Fiyatları

Bu kategoride fiyatlandırma işlemi bakır fiyatları ile paralel bir şekilde ilerlemektedir. Ayrıca müşterinin istediği açık bakır ocak başı siparişinin boyutları ve tasarım özellikleri fiyatı belirleyen diğer önemli hususlardan biridir. Görsel açıdan mükemmel özelliklere sahip olan bu ocak modelleri işletmelerin mekansal tasarımlarıyla birebir uyumlu özelliklere sahiptir.

Açık Bakır Ocak Başı Üretimi

Görsel açıdan etkileyici özelliklere sahip bu tasarımların üretimi seri bir şekilde gerçekleşmektedir. Üretim işleminde personelimiz arzu ettiğiniz ölçüleri değerlendirmektedir. Ayrıca ocağın üst kısmına işlenmesini istediğiniz resim ve logoyu da bize göndermeniz gerekir. Ölçülerin ve basılacak resmin belirlenmesinin ardından firmamız isteğiniz doğrultusunda ocak üretimine geçmektedir. Kısa sürede istediğiniz özelliklere sahip ocak modelini adresinize gönderiyoruz.