WhatsApp: +90 541 480 83 88

Tezgahlı Bakır Ocakbaşı

İsteğe göre tasarlanabilen ve istenilen ölçüde kaliteli bir şekilde üretilen tezgahlı bakır ocakbaşı, elit kebapçıların tercihidir. Özel tezgahı ile görsel açıdan etkileyici olan bu tasarımlar kullanışlı özelliği ile birinci sınıf özelliklere sahiptir. Tezgahlı bakır ocak başı ürünü;

  1. Kebap ve et pişirme işlemini seri bir şekilde yapmanızı sağlar,
  2. Kolay kullanım özelliğine sahiptir,
  3. 7/24 sipariş imkanına sahiptir.

Kolay kullanım özelliğine sahip olması nedeniyle tezgahlı bakır ocakbaşı her zaman sipariş edilebilir.

Tezgahlı Bakır Nedir?

Kalabalık müşteri kitlesine sahip ızgaracı ve kebapçılar için ideal özelliklere sahip bir tasarımdır. Tezgahlı bakır ocakbaşı kebap ve mangal türü yemeklerin hazırlanmasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Tezgahlı bakır ocakbaşı küçük ve büyük işletmeler için tercih edilmektedir. İşletmenin genişliğine göre istenilen boyutlarda ocak imalatı yapıyoruz.

Tezgahlı Bakır Ürünün Özellikleri Nelerdir?

Pratik ve kullanışlı olması nedeniyle kalabalık müşterilere aynı anda kebap ve et pişirme işlemini gerçekleştiren tezgahlı bakır ocakbaşı, mangal pişirme işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bakırın estetik güzelliğini yansıtan tezgahlı bakır ocakbaşı silinebilir özelliğe sahiptir ve restoranların ve kebapçıların tercihidir. 1 mm Dkp saç kullanılmaktadır. Bakır paslanmadığı için uzun yıllar estetik özelliğini korumaktadır.

Pişirme işleminin gerçekleştiği alt kısımdaki ızgara bölümü özel tasarımlıdır. İki katlı olan bu kısım izolasyonlu olduğu için ısıyı dış kısma vermemektedir. Tezgahlı bakır ocakbaşı İç kısmın zemin kısmı ateş tuğlası ile kaplıdır. Ateş tuğlası üzerinde ızgara pişirme işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Kaplama kısmı bakır olup estetik açıdan bakırın sanatsal özelliğini yansıtmaktadır. Üst kısmına sanatkar ekibimiz istediğiniz logoyu ve yazıyı kolaylıkla bakıra işleyebilmektedir.

Tezgahlı Bakır Profesyonel Tasarımdır

Mangal ve et mutfağımızın vazgeçilmez iki unsurudur. Atalarımızdan kalan kebap ve ızgara alışkanlığı tezgahlı bakır ocakbaşı istediğiniz kaliteyi yansıtmaktadır. İstediğiniz uzunlukta ve genişlikte üretim yapılabilir. Tek bacalı veya çift bacalı tezgahlı bakır ocakbaşı tasarımları boyutlara göre değişiklik göstermektedir. Tek bacalılar kısa, iki bacalılar ise uzun ocaklar için tasarlanmaktadır.

İşçiliğin önemli olduğu tezgahlı bakır ocakbaşı tasarımlarında sanatsal özellikler göze çarpmaktadır. Alt kısımdaki özel tezgah tasarımı ocak ile uyumlu olacak şekilde imal edilmiştir. Silinebilir özelliklere sahip tezgahlı bakır ocakbaşı istediğiniz süre zarfında teslim edilmektedir. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ocak tasarımlarımızın en önemli özelliğidir.

Tezgahlı Bakır Kişiye Özeldir

Satışlarımız sadece Türkiye ile sınırlı değildir. Tüm Avrupa hatta tüm Dünya satış programımıza dahildir. Kendine özgü Orijinal tasarımı ile kebap ve ızgara kategorisine giren bütün yemekler için ideal bir seçenektir. Tezgahlı bakır ocakbaşı ürünleri için müşteri hizmetlerimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Fiyatlandırma işlemlerinde tezgahın özellikleri, ocağın ebatları, logo ve yazı çalışmaları ve bakırın güncel fiyatları belirleyici rol oynamaktadır. Tezgahlı bakır ocakbaşı tasarımları lokanta, restoran, kebapçı ve ızgaracı için özel üretildi. Elemanlarımız söz verilen zamanda siparişleri teslim etmektedir. Tezgahlı bakır ocakbaşı siparişlerinizi kısa sürede adresinize ulaştırmak için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz.