WhatsApp: +90 541 480 83 88

Hakkımızda

Bakır Sarayı firması olarak yılların verdiği tecrübe ve ustalık ile bakırı sanata dönüştürüyor ve siz değerli müşterilerimize en iyi kalite ve en iyi hizmeti veriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz…

Firmamız İstanbul da bulunup toptan ve perakende olarak; Türkiye’nin dört bir yanına gönderilerde bulunup hizmet vermektedir. Sadece bununla sınırlı kalmayıp tüm dünya ve avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır. Firmamız başlangıçta Bakır Ocakbaşı İmalatı ve Ocakbaşı Mangal çeşitleriyle; Açık Ocakbaşı, Kapalı Ocakbaşı, Köfte Ocağı, Kebap Ocağı, Ocakbaşı Mangalı, Camlı Ocakbaşı Mangalı ve Tezgahlı Ocakbaşı gibi modeller ile sektöre adım atarak bir başlangıçta bulunmuştur. Günümüze geldiğimizde ise ürün yelpazesini genişleterek; Mangalbaşı, Kendin Ye Kendin Pişir Standı, Kahveci Güzeli Standı, Kahveci Güzeli Arabası, Közde Kahve Standı, Közde Kahve Arabası, Kumda Kahve Standı, Kumda Kahve Arabası, Kumda Kahve Makinesi, Bakır Davlumbaz, Bakır Mangal, Bakır Tablo, Çay Kazanı vb. Tüm gereçleri sizin ihtiyacınıza göre istediğiniz ebat ve şekillerde imal etmektedir. Bakır Sarayı‘nın üretmiş olduğu tüm bakır ürünleri tecrübeli ve deneyimli ustaları ile tamamen el işçiliği ile üretmektedir. Sizlerin belirlemiş olduğu logo, özel isim, özel tasarımları da büyük ustalık ile bakıra işlemektedir. Bu ürünlerle sınırlı kalmayıp yine siz değerli müşterilerinin ihtiyacı olduğu endüstriyel mutfak ürünlerini de temin etmektedir.

Bakır Sarayı ; “Siz İsteyin, Biz Yapalım” sloganıyla siz değerli müşteriline en iyi kalitede ürün sunmanın sözünü veriyor ve sizin ihtiyacınızı karşılamak sabırsızlanıyor.