WhatsApp: +90 541 480 83 88

Davlumbaz

Günümüzde bakırın göze daha güzel gelmesiyle ve diğer metallere göre daha dayanıklı olması sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca üzerine özenle uygulanan el işçiliği sanatı ile birlikte insanlarımızı bakır davlumbaz tercih etme yönünde cezbetmektedir. Siz değerli müşterilerimizin göz zevkine göre birçok modelde çeşidimiz bulunmaktadır. Bunun yanında birçok boyutta bakır davlumbaz modelimiz bulunmaktadır. Bunun dışında dilerseniz isteğe bağlı özel boyutlarda üretim yapılabilmektedir. Böylece mekanınıza en uygun modelini tercih etmiş olursunuz.

Neden Bakır Davlumbaz?

Bir davlumbaz alayım, hem görsel açıdan mekanımı renklendirsin hem de uzun yıllar kullanabileyim istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü davlumbazlar mutfakta önemli bir yer tutar. Oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Gerekse mutfaktaki buhar olsun, koku olsun her türlü ocak üstünde bir davlumbaza ihtiyaç vardır. Bakır davlumbaz ise nostaljik veya modern restoran ve mekanlar fark etmeksizin olmazsa olmazlarıdır.

Bakır kalitesinin yanı sıra mekana estetik görüntü de katar. Bakır üzerine işlenebilen mekanınıza özel işlemeler, motifler ve logolar sayesinde görsel zenginlik katarak mekanınızın kalite seviyesini yükseltir. Ayrıca diğer metallere göre daha dayanıklı olan bakır sayesinde aldığınız davlumbazınızı modelinizi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra modellerimiz isteğe bağlı ve mekanınıza uygun şekilde üretildiği için ihtiyacınızın haricinde yarattığı görsel şölen ile binevi aksesuar görevi görmektedir.

Özel İmalat Olmasının Mekanıma Katkısı Nedir?

Günümüz çağında insanların bir restoran veya kafeye giderken menünün lezzeti ve hoşgörünün yanı sıra mekanın görüntüsü ile de ilgilenmektedir. Görsel anlamda daha iç açıcı ve tatmin edici yerlerin daha çok tercih edildiği görülüyor. Buna bağlı olarak mekan sahipleri de görselliğe önem vermeye başlamıştır. Bu yüzden siz de bizi tercih ederek mekanınızı görsel anlamda müşterilerinize sunabilirsiniz.

Çeşitlerimiz

Bakır ile kaplama yapılan bakır davlumbaz modellerimiz genel hatta 3 modeli bulunmaktadır;

  • Duvar Tipi Bakır Davlumbaz
  • Asma Tip Bakır Davlumbaz
  • Duvar Tipi Davlumbaz

Bakır davlumbaz modellerimiz siz değerli müşterilerimizin isteğine bağlı logo ve yazı işlemleri ile detaylandırılabilir ve size uygun boyutlarda imal edilebilir.

Bakır Davlumbaz İmalatı

Bakır davlumbaz imalatı yaparken iç iskeleti olarak galvaniz malzeme tercih ediyoruz. Daha sonra ise bu iskeletin üzerine özel bakır işleme yapıyoruz. En üst kısma da isteğe bağlı yazı, logo veya işleme motifleri işlenmektedir. Bu yüzden bakır davlumbaz tercih etmeniz mekanınızı hem kişiselleştirmiş olup hem de uzun ömürlü kullanmanızı sağlayacaktır.

Bakır Davlumbaz Fiyatları

İnce işçiliğimiz ve son sınıf kaliteli malzemelerimizle özel olarak imal ettiğimiz bakır davlumbaz ve türevlerimiz çeşitliliğine göre fiyat farkı göstermektedir. Fiyat bakımından diğer bakır davlumbaz modellerine göre değerlendirildiğinde firmamız yüksek kaliteyi değerli müşterilerimize en iyi biçimde sunmaya çalışmıştır. İhtiyaçlarınıza uygun çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için sitemizi inceleyebilir, daha detaylı bilgi, istek ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.